Eksamiekspert hoiab sulle pöialt!

Sa ise tead kõige paremini oma tugevaid ja nõrku külgi. Lase tugevatel särada ja realiseeri nõrgad meie nõuannete järgi tugevatena. Pea meeles, et kõik pähe tulnud mõtted tasub algul paberile kirja panna, sest kui nad jäävad sinu pähe, siis on täiesti kindel, et hindaja neid ei näe. Siis filtreeri ülesandega kõige paremini sobivad mõtted välja – tee läbi mustandi matemaatika. Puhtand olgu sama ilus nagu loodus praegu!
Ilona

Oled 12 aasta jooksul palju õppinud, lugenud, kirjutanud ja mõelnud. Nüüd on aeg see eksamitöö(k)s vormistada. Ei ole valesid mõtteid, aga mõtted tuleb selgelt ja õigesti kirja panna. Hoian pöialt, et sul teemaga veaks!
Maigi

Soovin sulle sisukat ja sidusat mõttearendust, ladusat sõnaseadmist ning palju-palju edu! Leia eksamihommikul siinselt pildilt oma õnneõis!
Külli

Meil on hea meel, kui sul meie abipaketist veidigi kasu oli! Kiika ka edaspidi siia blogisse – keeleteadlased teevad päris põnevaid asju: uurime edasi kriisiaja silte, aitame kriis.ee lehel selget sõnumit vahendada, kirjutame kaduvatest veebiressurssidest. Ja kui sulle keeleteadus huvi pakub, tule meile õppima!

Külli Habicht, Ilona Tragel, Maigi Vija

Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga